Concerthistorie

November 2018
Benjamin Britten – Sinfonia da Requiem
Johannes Brahms – Ein deutsches Requiem
Vocaal ensemble Vivavoce
Westerkerk, Amsterdam
Musis Sacrum, Arnhem
April 2018
César Franck – Le chasseur maudit
Bohuslav Martinů – Tweede Vioolconcert
Albert Roussel – Derde Symfonie
Viool – Lisanne Soeterbroek
De Duif, Amsterdam
Geertekerk, Utrecht
Maart 2018
Johann Sebastian Bach – Matthäus Passion
Vocaal ensemble Vivavoce
Geertekerk, Utrecht
Johannes de Doperkerk, Wageningen
December 2017
Johann Sebastian Bach – Weihnachtsoratorium
Groot Concertkoor Amsterdam
Zuiderkerk, Amsterdam
Obrechtkerk, Amsterdam
November 2017
Edvard Grieg – Symphonic Dances op.64
Jean Sibelius – Tweede Symfonie
NedPhO-koepel, Amsterdam
Paradiso, Amsterdam
Maart 2017
Pjotr Iljitsj Tsjajkovski – Romeo en Julia
Dmitri Sjostakovitsj -Tweede Pianoconcert
Igor Stravinsky – Petroesjka
Piano – Daniel van der Hoeven
NedPhO-koepel, Amsterdam
Atrium HEMA, Amsterdam
November 2016
Constant Lambert – The Rio Grande
Heitor Villa-Lobos – Mandú-Çárárá
Guillermo Lago – El Vagabundo
Aaron Copland – Las Agachadas
Leonard Bernstein – Symphonic Dances from West Side Story
Haags Toonkunstkoor
Utrechts Kinderkoor
Piano – Menno Boogaard
Baritonsaxofoon – Ties Mellema
Performer – María Inés Villasmil

Schönbergzaal, Den Haag
Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam
Mei 2016
Aram Khatchaturian – Masquerade suite
Rolf Martinsson – Ich denke dein, opus 100
Antonin Dvorak – Symfonie nr 8, opus 88
Sopraan – Hester Hentzepeter
Castellum Hoge Woerd, De Meern
Paradiso, Amsterdam
December 2015
Hendrik Andriessen – Orgelconcert
Leoš Janaček – Taras Bulba
Camille Saint-Saëns – Derde Symfonie
Orgel – Wim Dijkstra
Dominicuskerk, Amsterdam
Philharmonie, Haarlem
Mei 2015
Sergej Prokofjev – Zevende Symfonie
Sergei Rachmaninoff – Symfonische Dansen
Verkadefabriek, Den Bosch
Paradiso, Amsterdam
Maart 2015
Johann Sebastian Bach – Matthäus Passion
Vocaal ensemble Vivavoce
Geertekerk, Utrecht
Johannes de Doperkerk, Wageningen
November 2014
Erwin Schulhoff – Menschheit
– (liederencyclus voor Alt en Orkest)
Gustav Mahler – Vijfde Symfonie
Mezzosopraan – Virpi Räisänen
Schönbergzaal, Den Haag
Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam
Juni 2014
Sergei Rachmaninoff – Derde Pianoconcert
Dmitri Sjostakovitsj – Vijfde Symfonie
Piano – Ivo Janssen
Verkadefabriek, Den Bosch
Atrium HEMA, Amsterdam
Januari 2014
Johann Sebastian Bach – Hohe Messe
Vocaal ensemble Vivavoce
Dominicuskerk, Amsterdam
Johannes de Doperkerk, Wageningen
December 2013
Ralph Vaughan Williams – Ouverture The Wasps
William Walton – Altvioolconcert
Edward Elgar – Eerste Symfonie
Altviool – Marc Sabbah
Geertekerk, Utrecht
Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam
Juni 2013
Karl Weigl – Phantastisches Intermezzo
Alexander Zemlinsky – Sinfonietta
Johannes Brahms – Derde Symfonie
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
Beurs van Berlage, Amsterdam
December 2012
Igor Strawinsky – Le Sacre Du Printemps
Alfred Schnittke – Nagasaki
Leonard Bernstein – Chichester Psalms
Haags Toonkunstkoor
Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
Beurs van Berlage, Amsterdam
Mei 2012
Einojuhani Rautavaara – Contrabasconcert Angel of Dusk
Mikhail Glinka – Ouverture Ruslan & Ludmilla
Pjotr Iljitsj Tsjaikovski – Vijfde Symfonie in e klein op.64
Contrabas – Szymon Marciniak
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
Beurs van Berlage, Amsterdam
November 2011
Franz Schubert/Luciano Berio – Rendering (Tiende Symfonie)
Anton Bruckner – Zesde Symfonie
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
Conservatorium, Amsterdam
April 2011
Gustav Mahler – Blumine
Henriëtte Bosmans – Poème voor cello en orkest
Gustav Mahler – Eerste Symfoni in D
Cello – Bas Jongen
Beurs van Berlage, Amsterdam
Geertekerk, Utrecht
December 2010
Francis Poulenc – Les Animaux Modèles
Tristan Keuris – Arcade
Hector Berlioz – Symphonie Fantastique
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
Beurs van Berlage, Amsterdam
April 2010
Jean Sibelius – De Oceaniden op.73
Sergej Prokofjev – Luitenant Kije Suite
Sergei Rachmaninov – Tweede Symfonie
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
Dominicuskerk, Amsterdam
April 2010
Johann Sebastian Bach – Cantate “Ich hatte viel Bekümmernis”
Wolfgang Amadeus Mozart – Requiem
Vocaal ensemble Vivavoce
November 2009
Claude Debussy – Iberia
Maurice Ravel – Rapsody Espanol
Nikolaos Skalkottas – 6 Griekse Dansen
Evrim Demirel – Symphony of Dialogue (wereldpremière)
Sopraan – Selma Harkink
Tenor – Halil Necipoglu
Bariton – Ken Gould

Geertekerk, Utrecht
Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam
Mei 2009
Tristan Keuris – Intermezzi
Igor Stravinski – Voorvogel suite
Nikolaj Rimski-Korsakov – Sheherazade
Noordwijk-Binnen
Amsterdam
De Cocksdorp, Texel
Den Burg, Texel
November 2008
Anatoli Ljadov – Het Betoverde Meer
Igor Stravinsky – Pianoconcert
Sergej Prokofjev – Vijfde Symfonie
Piano – Ivo Janssen
Geertekerk, Utrecht
Openbare Bibliotheek, Amsterdam
Mei 2008
John Adams – Harmonium
Aaron Copland – Appalachian Spring
Charles Ives
Leonard Bernstein
Samuel Barber
Toonkunst Philharmonisch Koor Rotterdam
Laurenskerk, Rotterdam
Dominicuskerk, Amsterdam
November 2007
Franz Liszt – From der Wiege bis zum Grabe
Gustav Mahler/Luciano Berio – Fünf Frühe Lieder
Richard Strauss – Tod und Verklärung
Bariton – Florian Just
Geertekerk, Utrecht
Bachzaal, Amsterdam
Juni 2007
Igor Stravinski – Four Norwegian Moods
Jean Sibelius – Vioolconcert
Carl Nielsen – Vierde Symfonie
Viool – Cecilia Bernardini
Geertekerk, Utrecht
Beurs van Berlage, Amsterdam
November 2006
Samuel Barber – Second Essay
Ludwig von Beethoven – Tripelconcert
Johannes Brahms – Tweede Symfonie
Trio Suleika
Piano – Maurice Lammerts van Bueren
Viool – Sanne Hunfeld
Cello – Pepijn Meeuws

Leeuwenberghkerk, Utrecht
Bachzaal, Amsterdam
Mei 2006
Nikolai Rimsky-Korsakov – Overture uit de Bruid van de Tsaar
Aram Khachaturian – Vioolconcert
Pjotr Iljitsj Tchaikovsky – Vierde Symphony
Viool – Simone Lamsma
Geertekerk, Utreclt
Beurs van Berlage, Amsterdam
Januari 2006
Anton Bruckner – Mass in e
Ton de Leeuw – Cinq hymnes*
Igor Strawinsky – Symphony of Psalms
Toonkunst Philharmonisch Koor
Piano – Annette Rogers & Nicolette Heerema

Prinsekerk, Rotterdam
November 2005
Jean Sibelius – Karelia suite
Carl Nielsen – Helios suite
Antonin Dvorak – Zevende Symfonie
Geertekerk, Utrecht
Amsterdam
April 2005
Paul Dukas – Prelude to La Peri
Maurice Ravel – Ma Mere l’Oye
Alberto Ginastera – Harp Concert
Manuel de Falla – El sombrero de tres picos
Harp – Lavinia Meijer
Geertekerk, Utrecht
Bachzaal, Amsterdam