Concerthistorie

November 2019
Gustav Mahler – Tweede Symfonie “Auferstehung”
Nederlands Concertkoor
Sopraan - Hanneke de Wit
Alt - Ruth Willemse, Esther Kuiper
Muziekgebouw, Eindhoven
Concertgebouw, Amsterdam
April 2019
Francis Poulenc - Les Biches, Suite voor Orkest
Henri Tomasi - Concert in C voor Trompet en Orkest
Sergei Prokofiev - Zesde Symfonie
Trompet - Giuliano Sommerhalder
Philharmonie, Haarlem
Zuiderkerk, Amsterdam
November 2018
Benjamin Britten - Sinfonia da Requiem
Johannes Brahms - Ein deutsches Requiem
Vocaal ensemble Vivavoce
Westerkerk, Amsterdam
Musis Sacrum, Arnhem
April 2018
César Franck - Le chasseur maudit
Bohuslav Martinů - Tweede Vioolconcert
Albert Roussel - Derde Symfonie
Viool - Lisanne Soeterbroek
De Duif, Amsterdam
Geertekerk, Utrecht
Maart 2018
Johann Sebastian Bach - Matthäus Passion
Vocaal ensemble Vivavoce
Geertekerk, Utrecht
Johannes de Doperkerk, Wageningen
December 2017
Johann Sebastian Bach - Weihnachtsoratorium
Groot Concertkoor Amsterdam
Zuiderkerk, Amsterdam
Obrechtkerk, Amsterdam
November 2017
Edvard Grieg - Symphonic Dances op.64
Jean Sibelius - Tweede Symfonie
NedPhO-koepel, Amsterdam
Paradiso, Amsterdam
Maart 2017
Pjotr Iljitsj Tsjajkovski - Romeo en Julia
Dmitri Sjostakovitsj -Tweede Pianoconcert
Igor Stravinsky - Petroesjka
Piano - Daniel van der Hoeven
NedPhO-koepel, Amsterdam
Atrium HEMA, Amsterdam
November 2016
Constant Lambert - The Rio Grande
Heitor Villa-Lobos - Mandú-Çárárá
Guillermo Lago - El Vagabundo
Aaron Copland - Las Agachadas
Leonard Bernstein - Symphonic Dances from West Side Story
Haags Toonkunstkoor
Utrechts Kinderkoor
Piano – Menno Boogaard
Baritonsaxofoon – Ties Mellema
Performer – María Inés Villasmil

Schönbergzaal, Den Haag
Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam
Mei 2016
Aram Khatchaturian – Masquerade suite
Rolf Martinsson – Ich denke dein, opus 100
Antonin Dvorak – Symfonie nr 8, opus 88
Sopraan – Hester Hentzepeter
Castellum Hoge Woerd, De Meern
Paradiso, Amsterdam
December 2015
Hendrik Andriessen - Orgelconcert
Leoš Janaček - Taras Bulba
Camille Saint-Saëns - Derde Symfonie
Orgel – Wim Dijkstra
Dominicuskerk, Amsterdam
Philharmonie, Haarlem
Mei 2015
Sergej Prokofjev - Zevende Symfonie
Sergei Rachmaninoff - Symfonische Dansen
Verkadefabriek, Den Bosch
Paradiso, Amsterdam
Maart 2015
Johann Sebastian Bach - Matthäus Passion
Vocaal ensemble Vivavoce
Geertekerk, Utrecht
Johannes de Doperkerk, Wageningen
November 2014
Erwin Schulhoff – Menschheit
- (liederencyclus voor Alt en Orkest)
Gustav Mahler - Vijfde Symfonie
Mezzosopraan – Virpi Räisänen
Schönbergzaal, Den Haag
Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam
Juni 2014
Sergei Rachmaninoff - Derde Pianoconcert
Dmitri Sjostakovitsj - Vijfde Symfonie
Piano – Ivo Janssen
Verkadefabriek, Den Bosch
Atrium HEMA, Amsterdam
Januari 2014
Johann Sebastian Bach – Hohe Messe
Vocaal ensemble Vivavoce
Dominicuskerk, Amsterdam
Johannes de Doperkerk, Wageningen
December 2013
Ralph Vaughan Williams - Ouverture The Wasps
William Walton - Altvioolconcert
Edward Elgar - Eerste Symfonie
Altviool - Marc Sabbah
Geertekerk, Utrecht
Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam
Juni 2013
Karl Weigl - Phantastisches Intermezzo
Alexander Zemlinsky - Sinfonietta
Johannes Brahms - Derde Symfonie
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
Beurs van Berlage, Amsterdam
December 2012
Igor Strawinsky - Le Sacre Du Printemps
Alfred Schnittke - Nagasaki
Leonard Bernstein - Chichester Psalms
Haags Toonkunstkoor
Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
Beurs van Berlage, Amsterdam
Mei 2012
Einojuhani Rautavaara – Contrabasconcert Angel of Dusk
Mikhail Glinka - Ouverture Ruslan & Ludmilla
Pjotr Iljitsj Tsjaikovski - Vijfde Symfonie in e klein op.64
Contrabas - Szymon Marciniak
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
Beurs van Berlage, Amsterdam
November 2011
Franz Schubert/Luciano Berio - Rendering (Tiende Symfonie)
Anton Bruckner – Zesde Symfonie
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
Conservatorium, Amsterdam
April 2011
Gustav Mahler - Blumine
Henriëtte Bosmans - Poème voor cello en orkest
Gustav Mahler - Eerste Symfoni in D
Cello – Bas Jongen
Beurs van Berlage, Amsterdam
Geertekerk, Utrecht
December 2010
Francis Poulenc - Les Animaux Modèles
Tristan Keuris - Arcade
Hector Berlioz - Symphonie Fantastique
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
Beurs van Berlage, Amsterdam
April 2010
Jean Sibelius - De Oceaniden op.73
Sergej Prokofjev - Luitenant Kije Suite
Sergei Rachmaninov – Tweede Symfonie
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
Dominicuskerk, Amsterdam
  April 2010
Johann Sebastian Bach - Cantate "Ich hatte viel Bekümmernis"
Wolfgang Amadeus Mozart - Requiem
Vocaal ensemble Vivavoce
November 2009
Claude Debussy - Iberia
Maurice Ravel – Rapsody Espanol
Nikolaos Skalkottas – 6 Griekse Dansen
Evrim Demirel – Symphony of Dialogue (wereldpremière)
Sopraan – Selma Harkink
Tenor – Halil Necipoglu
Bariton – Ken Gould

Geertekerk, Utrecht
Muziekgebouw aan ‘t IJ, Amsterdam
Mei 2009
Tristan Keuris – Intermezzi
Igor Stravinski – Voorvogel suite
Nikolaj Rimski-Korsakov - Sheherazade
Noordwijk-Binnen
Amsterdam
De Cocksdorp, Texel
Den Burg, Texel
November 2008
Anatoli Ljadov – Het Betoverde Meer
Igor Stravinsky – Pianoconcert
Sergej Prokofjev – Vijfde Symfonie
Piano – Ivo Janssen
Geertekerk, Utrecht
Openbare Bibliotheek, Amsterdam
Mei 2008
John Adams – Harmonium
Aaron Copland – Appalachian Spring
Charles Ives
Leonard Bernstein
Samuel Barber
Toonkunst Philharmonisch Koor Rotterdam
Laurenskerk, Rotterdam
Dominicuskerk, Amsterdam
November 2007
Franz Liszt – From der Wiege bis zum Grabe
Gustav Mahler/Luciano Berio – Fünf Frühe Lieder
Richard Strauss – Tod und Verklärung
Bariton – Florian Just
Geertekerk, Utrecht
Bachzaal, Amsterdam
Juni 2007
Igor Stravinski – Four Norwegian Moods
Jean Sibelius – Vioolconcert
Carl Nielsen – Vierde Symfonie
Viool – Cecilia Bernardini
Geertekerk, Utrecht
Beurs van Berlage, Amsterdam
November 2006
Samuel Barber – Second Essay
Ludwig von Beethoven - Tripelconcert
Johannes Brahms – Tweede Symfonie
Trio Suleika
Piano - Maurice Lammerts van Bueren
Viool - Sanne Hunfeld
Cello - Pepijn Meeuws

Leeuwenberghkerk, Utrecht
Bachzaal, Amsterdam
  Mei 2006
Nikolai Rimsky-Korsakov - Overture uit de Bruid van de Tsaar
Aram Khachaturian - Vioolconcert
Pjotr Iljitsj Tchaikovsky - Vierde Symphony
Viool - Simone Lamsma
Geertekerk, Utreclt
Beurs van Berlage, Amsterdam
  Januari 2006
Anton Bruckner - Mass in e
Ton de Leeuw - Cinq hymnes*
Igor Strawinsky - Symphony of Psalms
Toonkunst Philharmonisch Koor
Piano - Annette Rogers & Nicolette Heerema

Prinsekerk, Rotterdam
  November 2005
Jean Sibelius - Karelia suite
Carl Nielsen - Helios suite
Antonin Dvorak - Zevende Symfonie
Geertekerk, Utrecht
Amsterdam
  April 2005
Paul Dukas - Prelude to La Peri
Maurice Ravel - Ma Mere l'Oye
Alberto Ginastera - Harp Concert
Manuel de Falla - El sombrero de tres picos
Harp - Lavinia Meijer
Geertekerk, Utrecht
Bachzaal, Amsterdam